Lepsze filtrowanie

Najwyższej jakości tworzywo o wysokiej trwałości. Bez niebezpiecznych substancji, takich jak np. bisfenol A (BPA). Za to z gwarancją najwyższej jakości wykonania i 100% satysfakcji z codziennego użytku.

Szybkość

W czasach braku czasu to jedna z bardzo istotnych zalet. Wiesz pewnie, ile zajmuje Ci przefiltrowanie szklanki wody, nie wspominając o przefiltrowaniu całego dzbanka… Stop. Zanim sobie policzysz w głowie, jak długo to trwa z Twoim filtrem, filtr LAICA bi-flux już wykona swoje zadanie.

Uniwersalność

Opatentowana konstrukcja filtrów bi-flux nie tylko umożliwia precyzyjne i nawet do 50% szybsze (w porównaniu z innymi filtrami tego typu) filtrowanie wody. Filtry marki LAICA są przy tym uniwersalne. Jeśli masz swój ulubiony dzbanek innej firmy, nasz filtr będzie do niego pasować. Oczywiście nie będzie wówczas działał tak szybko, jak w dzbanku LAICA (którego konstrukcja usprawnia przepływ z obu otworów do komory dzbanka), ale i tak przefiltruje wodę szybciej niż ten, którego używasz obecnie.

Bezpieczeństwo

Filtry bi-flux zapewniają bezpieczeństwo mikrobiologiczne, co potwierdzają atesty najważniejszych wykwalifikowanych instytucji certyfikujących oraz regularne badania laboratoryjne, prowadzone przez niezależne ośrodki badawcze. LAICA, dzięki systemowi kontroli procesu produkcji na wszystkich etapach, gwarantuje najwyższą jakość wszystkich filtrów.