Skąd wziąć dobrą wodę?

Z kranu. Wodę do naszych domów dostarczają wodociągi po poddaniu jej procesowi filtracji (mechanicznej, biologicznej i chemicznej) oraz uzdatnieniu do spożycia.

Czego brakuje kranówce?

Pewności, że rury prowadzące do Twojego kranu są czyste i szczelne. Właśnie dlatego wynaleziono filtry do domowego użytku. Wodociągi miejskie nie są w stanie wziąć odpowiedzialności za system rur prowadzących bezpośrednio do naszych mieszkań. Tę odpowiedzialność bierze na siebie LAICA.

Jak działają filtry LAICA bi-flux?

filtr biflux schemat

Szybko i precyzyjnie – to najkrótszy opis. Szybkość działania wynika z opatentowanej konstrukcji filtrów i komory filtrującej w dzbankach LAICA. Precyzja filtrowania to zasługa wkładów bi-flux – najnowszej generacji filtrów do wody. Innowacyjne technologie zastosowane w bi-flux powodują redukcję twardości wody, zapewniają jej mikrobiologiczne bezpieczeństwo i optymalne właściwości (filtr usuwa wszystko, co złe, a zostawia ważne i zdrowe dla nas minerały, takie jak magnez i wapń). Dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji wkłady bi-flux są też o 30% wydajniejsze od klasycznych wkładów.

Dlaczego warto pić wodę?

woda smaczna zdrowaBo to zdrowie w najczystszej postaci. Szacuje się, że człowiek w 2/3 składa się z… wody. Właśnie dlatego powinniśmy ją uzupełniać. Rynek napojów (gazowanych i tych bez CO2) rośnie z roku na rok. Tymczasem najzdrowszą formą płynów, jakie są dostępne ludzkości, jest właśnie zwykła woda z kranu, bogata w łatwo przyswajalny wapń i magnez. Dokładnie taka jak ta, którą otrzymujesz po filtracji w dzbanku LAICA.