DANE OGÓLNE  
pojemność  3l
czas filtrowania 30 s
WYMIARY  
szerokość  10,3 cm 
głębokość 26,5 cm
wysokość 26,7 cm

DESIGN

Dzbanek filtrujący jest po to, by filtrować wodę. Nam jednak zależy, by robił to najlepiej, a przy tym – cieszył oko. Dlatego ogromną dbałość przykładamy do designu. Dzbanki LAICA to kolorowe ozdoby mieszkań i domów na całym świecie. Piękny wygląd to nasz znak rozpoznawczy. A przy tym wszystkim owo piękno jest niebywale funkcjonalne.

FUNKCJONALNOŚĆ

Po pierwsze – stabilność wynikająca z kształtu i zastosowanych materiałów, dobrze przylegających do kuchennych blatów i stołów. Po drugie – doskonałe proporcje komory filtrującej i zbiornika na przefiltrowaną wodę. Po trzecie – ergonomiczne uchwyty idealnie pasujące do ręki. Po czwarte – modele dopasowane do drzwi lodówek, dzięki czemu nie zajmują w nich dużo miejsca, gdy chcesz mieć chłodną wodę. I po piąte – najważniejsze – wyjątkowy system napełniania. Wieczko uchyla się pod ciężarem wlewanej wody. Nic nie musisz podnosić ani przesuwać. Woda leje się do środka płynnie i łatwo.

MATERIAŁY

Najwyższej jakości tworzywo o wysokiej trwałości. Bez niebezpiecznych substancji, takich jak np. bisfenol A (BPA). Za to z gwarancją najwyższej jakości wykonania i 100% satysfakcji z codziennego użytku.